VII edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

VII edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE) 2020 , odbędzie się w zupełnie zmienionej formule- wyłącznie online. Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się już w sierpniu, kiedy to planowane jest uruchomienie strony internetowej dniotwarte.eu, jednak kulminacyjnym momentem DOFE będzie weekend 25-27 września.

Ze względu na niepewną sytuację zrezygnowano w tym roku z otwierania projektów przez Beneficjentów. Aby jednak pokazać odbiorcom, jak wiele zmian zadziało się jednak dzięki Funduszom Europejskim, na stronie zamieszczone zostaną wirtualne spacery: szkolenia online, webinaria i wiele innych atrakcji.

Materiały video proszę przesyłać do końca lipca 2020 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zachęcamy również do udziału w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej polegającej na przygotowaniu krótkiego filmiku promocyjnego (30 sekund /1 minuta), który prezentuje Państwa projekt. Trzy materiały, które zdobędą uznanie jury konkursowego otrzymają nagrody. Nagrodą główną dla zwycięskiego Beneficjenta będzie nakręcenie profesjonalnego filmu promocyjnego projektu oraz dodatkowy bon na sprzęt np. audio, video. Szczegóły konkursu pojawią się na stronie dniotwarte.eu.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.